Gerard Engels Sold at Auction Prices

      Sep. 28, 2024

      Est: €600 - €1,500

      sculpture in bronze dd 1997 with two horses - with the monogram of Gerard Engels with a label with name and date THIS LOT IS SITUATED EXTERNALLY IN TURNHOUT (viewing days September 19, 20 and 21), PICK-UP ON SITE ON OCTOBER 8, 9 OR 10 ENGELS GERARD (° 1945) sculptuur in brons met de voorstelling van twee paarden - op sokkel - totale hoogte : 171 cm (60 + 111 cm) gemonogrammeerd met naamplaatje met datum 1997 volgens één van de inventarislijsten aangekocht voor 12000 euro wordt verkocht met een boekje waarin een soortgelijk werk staat afgebeeld DIT LOT IS TE BEZICHTIGEN TE TURNHOUT (op 19, 20 en 21 september), AFHALING TER PLAATSE OP 8, 9 OF 10 OKTOBER

      DVC
    • ENGELS GÉRARD (° 1945) - 20th Cent. Belgian sculpt
      May. 05, 2024

      ENGELS GÉRARD (° 1945) - 20th Cent. Belgian sculpt

      Est: - €100

      20th Cent. Belgian sculpture in bronze - signed Gérard Engels ENGELS GÉRARD (° 1945) sculptuur in brons n° 8/30 : "Paard" - hoogte : 13 cm getekend en met originele verpakkingsdoos en boek over de kunstenaar

      DVC
      Mar. 03, 2024

      Est: €200 - €400

      ENGELS GÉRARD (° 1945) sculptuur in brons n° 8/30 : "Paard" - hoogte : 13 cm getekend en met originele verpakkingsdoos en boek over de kunstenaar 20th Cent. Belgian sculpture in bronze - signed Gérard Engels

      DVC
    • ENGELS GERARD
      Apr. 18, 2023

      ENGELS GERARD

      Est: €300 - €500

      Horse

      Campo & Campo
    • GERARD ENGELS (°1945) (toe te schrijven aan/à attribuer à/to be attributed to)
      Oct. 27, 2015

      GERARD ENGELS (°1945) (toe te schrijven aan/à attribuer à/to be attributed to)

      Beschrijving NL 'Kwartier' (1973) Brons, bruine patina. Niet getekend. 25 x 31 x 27 Description FR 'Kwartier' (1973) Epreuve en bronze à patine brune. Pas signée. 25 x 31 x 27 Description EN 'Kwartier' (1973) Bronze, brown patina. Not signed. 25 x 31 x 27