Widolfa von Engeström-Ahrenberg Sold at Auction Prices

  • Widolfa von Engeström-Ahrenberg
    Aug. 27, 2013

    Widolfa von Engeström-Ahrenberg

    Est: kr6,000 - kr8,000

    Widolfa von Engeström-Ahrenberg 1845-1914. Man i Kyrka. Signerad och daterad W.Ahrenberg 77. Olja på duk, 103 x 73.

    Auktionskammare Uppsala