Per Enoksson Sold at Auction Prices

  • PER ENOKSSON född 1965 Felgrepp Signerad och
    May. 05, 2011

    PER ENOKSSON född 1965 Felgrepp Signerad och

    Est: kr4,000 - kr6,000

    PER ENOKSSON född 1965 Felgrepp Signerad och daterad på baksidan Per Enoksson -01. Tusch och blyerts på bänklock, 70 x 60 cm. PROVENIENS: Galerie Nordenhake, Stockholm

    Stockholms Auktionsverket