Adriana Fontein Sold at Auction Prices

    • Adriana Sophia Fontein (1888-1964) De Japanse Tuin te Den Haag, gesigneerd r.o., marouflé, 40,5
      Apr. 26, 2022

      Adriana Sophia Fontein (1888-1964) De Japanse Tuin te Den Haag, gesigneerd r.o., marouflé, 40,5

      Est: €200 - €300

      Adriana Sophia Fontein (1888-1964) De Japanse Tuin te Den Haag, gesigneerd r.o., marouflé, 40,5 x 44,5 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Adriana Sophia Fontein (1888-1965)
      Jun. 18, 2021

      Adriana Sophia Fontein (1888-1965)

      Est: €300 - €500

      Adriana Sophia Fontein (1888-1965) Vier stillevens, 4x olieverf op board, twee paren, alle gesigneerd (A-) Maten incl lijsten: 11.5 x 11 cm (2x) / 10.5 x 12 cm (2x)

      Veilinghuis Onder de Boompjes
      Jun. 27, 2018

      Est: €200 - €300

      De Japanse Tuin in Clingendael, Den Haag. , olieverf op board, 40,5x44,5 cm rechtsonder get.

      Jan. 27, 2016

      Est: €150 - €200

      'Japansche tuin Clingendaal' linksonder get. en in dorso adres van de kunstenares 'Ben.houtweg' olieverf op schilderskarton, 40x45 cm