Els de Haas Sold at Auction Prices

b. 1937 -

    • Els de Haas (1937)
      May. 25, 2016

      Els de Haas (1937)

      Est: €400 - €600

      De schrijver Maarten Biesheuvel in dorso get. en gedateerd '78 olieverf op board, 34x45 cm