Jirí Hadlac Sold at Auction Prices

Painter, Object Artist

    • Jiří Hadlač ČLOVĚK A CESTA,
      Nov. 09, 2013

      Jiří Hadlač ČLOVĚK A CESTA,

      Est: Kč800 - Kč1,600

      Jiří Hadlač ČLOVĚK A CESTA, 1958 a 1983. Člověk. Dřevořez na papíře, 330x308 mm, vlevo dole tužkou věnování „Paní Majce Kadulové 8. 9. 1961 J. H.", sign. a dat. vpravo dole tužkou „Hadlač 58". Provenience: Z pozůstalosti po akademickém malíři Josefu Kadulovi. Cesta. Barevný lept na ručním papíře, 337x244 mm, sign. a dat. dole uprostřed tužkou „Hadlač 83", zn. tamtéž „4/25". Jiří Hadlač ČLOVĚK A CESTA, 1958 a 1983. Člověk. Dřevořez na papíře, 330x308 mm, vlevo dole tužkou věnování „Paní Majce Kadulové 8. 9. 1961 J. H.", sign. a dat. vpravo dole tužkou „Hadlač 58". Provenience: Z pozůstalosti po akademickém malíři Josefu Kadulovi. Cesta. Barevný lept na ručním papíře, 337x244 mm, sign. a dat. dole uprostřed tužkou „Hadlač 83", zn. tamtéž „4/25". Jiří Hadlač ČLOVĚK A CESTA, 1958 a 1983. Člověk. Dřevořez na papíře, 330x308 mm, vlevo dole tužkou věnování „Paní Majce Kadulové 8. 9. 1961 J. H.", sign. a dat. vpravo dole tužkou „Hadlač 58". Provenience: Z pozůstalosti po akademickém malíři Josefu Kadulovi. Cesta. Barevný lept na ručním papíře, 337x244 mm, sign. a dat. dole uprostřed tužkou „Hadlač 83", zn. tamtéž „4/25".

      Auction House Zezula