Rigobert Haeck Sold at Auction Prices

b. 1912 -

      • HAECK RIGOBERT(1912-)
        Oct. 25, 2022

        HAECK RIGOBERT(1912-)

        Est: €100 - €150

        Seated lady

        Campo & Campo
      • HAECK RIGOBERT
        Apr. 20, 2022

        HAECK RIGOBERT

        Est: €100 - €200

        Four figures

        Campo & Campo
      • HAECK, Rigobert (1912-2005)
        Mar. 18, 2022

        HAECK, Rigobert (1912-2005)

        Est: €80 - €120

        Figuren (1958) Gemengde techniek (45.5 x 45.5 cm), getekend links onder, niet ingelijst

        Auctions Van de Wiele
      • Rigobert HAECK (1912-?)
        Jan. 26, 2020

        Rigobert HAECK (1912-?)

        Est: €40 - €60

        mixed technique Figures

        Maison Jules Veilinghuis
      • Rigobert HAECK (1912-?)
        Jan. 25, 2020

        Rigobert HAECK (1912-?)

        Est: €200 - €300

        vase in ceramics signed Haeck 60

        Maison Jules Veilinghuis
      • Rigobert HAECK (1912-?)
        Dec. 01, 2019

        Rigobert HAECK (1912-?)

        Est: €60 - €80

        mixed technique Figures

        Maison Jules Veilinghuis
      • RIGOBERT HAECK (Ecole belge, né en 1912) Couple d’amoureux, 1956
        Sep. 13, 2018

        RIGOBERT HAECK (Ecole belge, né en 1912) Couple d’amoureux, 1956

        Est: €200 - €300

        RIGOBERT HAECK (Ecole belge, né en 1912) Couple d’amoureux, 1956 Peinture à la gouache et fusain sur papier Signé et daté en bas à gauche Provenance : Galerie De Vuyst Lokeren Et collection De Mey-Lippens, Fondation Sogefa II Dimensions : 66 x 49 cm

        Accademia Fine Art
      • Haeck, Rigobert (1912 Leupegem - Oudenaarde 200). 3 Bl. mit Figuren u.
        Feb. 18, 2017

        Haeck, Rigobert (1912 Leupegem - Oudenaarde 200). 3 Bl. mit Figuren u.

        Est: - €180

        Haeck, Rigobert (1912 Leupegem - Oudenaarde 200). 3 Bl. mit Figuren u. Vögeln (2) u. winterl. Landschaft. Farbkreide über Bleistift bzw. Öl auf Papier. Ca. 39 x 50 bzw. 50 x 39 bzw. 19,5 x 28 cm. Unter Passep. u. Glas gerahmt (nicht ausgerahmt).