Oskar Hajek Sold at Auction Prices

  • Oskar Hájek (*1886)
    Jun. 11, 2011

    Oskar Hájek (*1886)

    Est: Kč2,500 - Kč5,000

    Oskar Hájek (*1886) Village, 1934. Oil on plywood, 40x50 cm, bottom right signed and dated „Hájek 34". Framed. Condition A. Oskar Hájek (*1886) Dorfhäuser, 1934. Öl auf Furnier, 40×50 cm, rechts unten sign. und dat. „Hájek 34". Gerahmt. Zustand A. Oskar Hájek (*1886) VESNICKÁ STAVENÍ, 1934. Olej na překližce, 40×50 cm, sign. a dat. vpravo dole „Hájek 34". Rámováno. Stav A.

    Auction House Zezula