Thomas Cornelis van Heck Sold at Auction Prices

    • Thomas van Heck (1910-2006)
      Feb. 08, 2024

      Thomas van Heck (1910-2006)

      Est: €200 - €400

      Thomas van Heck (1910-2006) ‘Het Krabbelaantje bij Krabbenhof in Dordrecht’, gesigneerd ‘Heck’ r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Thomas van Heck (1910-2006)
      Feb. 08, 2024

      Thomas van Heck (1910-2006)

      Est: €200 - €400

      Thomas van Heck (1910-2006) ‘Een drooggevallen rijnaak, haven in het verschiet’, gesigneerd ‘Heck’ r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Thomas van Heck (1910-2006)
      Feb. 08, 2024

      Thomas van Heck (1910-2006)

      Est: €200 - €400

      Thomas van Heck (1910-2006) ‘Gezicht op Dordrecht’, gesigneerd ‘Th v Heck’ r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Thomas van Heck (1910-2006)
      Feb. 08, 2024

      Thomas van Heck (1910-2006)

      Est: €100 - €200

      Thomas van Heck (1910-2006) ‘De Biesbosch’, gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Thomas van Heck (1910-2006)
      Feb. 08, 2024

      Thomas van Heck (1910-2006)

      Est: €100 - €200

      Thomas van Heck (1910-2006) ‘De Biesbosch’, gesigneerd ‘T. v Heck’ l.o.

      Vendu Rotterdam
    • Thomas van Heck (1910-2006)
      Feb. 08, 2024

      Thomas van Heck (1910-2006)

      Est: €100 - €200

      Thomas van Heck (1910-2006) ‘Koeien in de Biesbosch’, gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Thomas Cornelis van Heck (1910-2006)
      Dec. 16, 2015

      Thomas Cornelis van Heck (1910-2006)

      Est: €250 - €350

      Dordrecht met Nieuwe Haven in de winter rechtsonder get. olieverf op paneel, 30x38 cm

    • Thomas van Heck (1910-2006), Roeiboot in het Frans
      Nov. 11, 2014

      Thomas van Heck (1910-2006), Roeiboot in het Frans

      Est: €100 - €200

      Thomas van Heck (1910-2006), Roeiboot in het Franse nat. Gesigneerd r.o., Board 29 x 39 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Thomas van Heck (1910-2006), Winter in de Biesbosc
      Nov. 11, 2014

      Thomas van Heck (1910-2006), Winter in de Biesbosc

      Est: €100 - €200

      Thomas van Heck (1910-2006), Winter in de Biesbosch. Gesigneerd r.o., Paneel 20 x 38 cm.

      Vendu Rotterdam