Robert Hecquet Sold at Auction Prices

copperplate engraver

  • Robert Hecquet (1693-1775) Combat d'Hercule et
    Apr. 23, 2013

    Robert Hecquet (1693-1775) Combat d'Hercule et

    Est: €80 - €100

    Robert Hecquet (1693-1775) Combat d'Hercule et d'Acheloux. Naar een schilderij door Guido Reni (1573-1642) in de Grands Appartements van het Chateau de Versailles. Daarbij een gravure 'Der Satyr und der Mann' gedateerd 1805. Niet ingelijst. Afmeting Hecquet 25x18 cm.

    Vendu Rotterdam