Johannes Heesterman Sold at Auction Prices

    • Johannes Heesterman (1890-1947) - Hofje in Delft, aquarel, r.o. gesigne
      Sep. 24, 2021

      Johannes Heesterman (1890-1947) - Hofje in Delft, aquarel, r.o. gesigne

      Est: €100 - €150

      Johannes Heesterman (1890-1947) Hofje in Delft, aquarel, r.o. gesigneerd en geannoteerd Delft (A) 35 x 45 cm / 60 x 70 cm Starting Bid: € 80

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Johannes Heesterman (1890-1947)
      Jun. 18, 2021

      Johannes Heesterman (1890-1947)

      Est: €150 - €250

      Johannes Heesterman (1890-1947) Zes landschappen, 6x olieverf op board en paneel waarvan twee met signatuur (A/B). Afm. incl. lijsten: kl: 17 x 19 gr: 25 x 35 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes