Flor Hermans Sold at Auction Prices

b. 1935 - d. 2017

      • FLOR HERMANS (1935-2017)…
        Mar. 11, 2020

        FLOR HERMANS (1935-2017)…

        Est: €300 - €400

        FLOR HERMANS (1935-2017) Zonder titel, 1975. Aquarel. Getekend en gedateerd 'Flor Hermans 75'. In kader. 540 x 710 mm (820 x 970 mm) French Description FLOR HERMANS (1935-2017) Sans titre, 1975. Aquarelle. Signée et datée 'Flor Hermans 75'. Encadré. 540 x 710 mm (820 x 970 mm)FLOR HERMANS (1935-2017) Untitled, 1975. Watercolour. Signed and dated. Framed. 540 x 710 mm (820 x 970 mm)

      • 'Het jaar van de jicht', album met gedichten van Remco Campert, Patrick Co
        Feb. 18, 2020

        'Het jaar van de jicht', album met gedichten van Remco Campert, Patrick Co

        Est: €500 - €700

        'Het jaar van de jicht', album met gedichten van Remco Campert, Patrick Conrad p.p., Gust Gils, Gerrit Kouwenaar, Bert Schierbeek, Marcel van Maele, een tekst van Hugo Raes en zeven originele zeefdrukken van Fred Bervoets, Jan Cox, Walter Goossens, Flor Hermans, Hugo Heyman, Wilfried Pas en Ysbrant, uitgevoerd door Roger vandaele, Panter Pers Antwerpen. Uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977. Nummer 6 van een oplage van 85. Afm. 76 x 57 cm.

        Zeeuws Veilinghuis
      • Lot van twee kleurlitho 's * Flor Hermans (° Tremelo 1953) * Walt
        Nov. 25, 2015

        Lot van twee kleurlitho 's * Flor Hermans (° Tremelo 1953) * Walt

        Lot van twee kleurlitho 's * Flor Hermans (° Tremelo 1953) * Walter Goossens (° Lier 1943) (2) lithographs printed in colors

        DVC