Pierre Heymans Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor

  • Pierre Heymans Brussel 1935 Bruxelles Gesigneerd
    Feb. 25, 2008

    Pierre Heymans Brussel 1935 Bruxelles Gesigneerd

    Est: €800 - €1,000

    Pierre Heymans Brussel 1935 Bruxelles Gesigneerd en gedateerd '69-'75 l.o. Gesigneerd en van titel voorzien verso Olieverf op doek, 60 x 73 cm.

    AAG Auctioneers