Wout Hoeboern Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor

    • Wout HOEBOER (1901-1983) Gouache abstraite sur papier
      Jul. 07, 2024

      Wout HOEBOER (1901-1983) Gouache abstraite sur papier

      Est: €300 - €600

      Wout HOEBOER (1901-1983) Gouache abstraite sur papier Signé et daté 74 en bas de l'oeuvre Encadré sous verre Epoque XXème siècle Dimensions à vue: H: 29,5; L: 42 cm

      Lux Auction
    • Hoeboer Wout - Composition (ca. 1970)
      Oct. 22, 2022

      Hoeboer Wout - Composition (ca. 1970)

      Est: €700 - €1,000

      Oil on canvas - Sig.

      De Vuyst
    • HOEBOER WOUT
      Apr. 20, 2022

      HOEBOER WOUT

      Est: €700 - €900

      Untitled

      Campo & Campo
    • WOUT HOEBOER (1901-1983) Sans titre, 1960 Huile sur toile. Signée en bas
      Mar. 20, 2022

      WOUT HOEBOER (1901-1983) Sans titre, 1960 Huile sur toile. Signée en bas

      Est: €400 - €600

      WOUT HOEBOER (1901-1983) Sans titre, 1960 Huile sur toile. Signée en bas à gauche. Contresignée et datée au dos. Olieverf op doek. Linksonder gesigneerd. Medeondertekend en gedateerd op de achterkant. 97 x 130 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • WOUT HOEBOER (1901-1983) Sans titre, 1967 Gouache sur papier. Signée et
      Mar. 20, 2022

      WOUT HOEBOER (1901-1983) Sans titre, 1967 Gouache sur papier. Signée et

      Est: €200 - €300

      WOUT HOEBOER (1901-1983) Sans titre, 1967 Gouache sur papier. Signée et datée en bas à droite. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. 70 x 53 cm

    • WOUT HOEBOER (1910-1983)
      Oct. 15, 2020

      WOUT HOEBOER (1910-1983)

      Est: €200 - €300

      'Nieuwpoort Bad', 1965. Collage. Dated, initials and titled in black ink. Framed. Description FR 'Nieuwpoort Bad', 1965. Collage. Daté, monogrammé et titré à l'encre noire. Encadré. Beschrijving NL 'Nieuwpoort Bad', 1965. Collage. Gedateerd en gemonogrammeerd in zwarte inkt 'VII 65, eigenhandig getiteld. In kader.

    • Wout Hoeboer (1901-1983)
      Sep. 24, 2020

      Wout Hoeboer (1901-1983)

      Est: CHF300 - CHF500

      Wout Hoeboer (1901-1983) Portrait de dame, 1941, fusain et gouache sur papier,

      Geneve Encheres
    • HOEBOER WOUT (1910 - 1983) werk in gemengde techniek met collage : "Compositie" - 97 x 130 geteken
      Jul. 11, 2020

      HOEBOER WOUT (1910 - 1983) werk in gemengde techniek met collage : "Compositie" - 97 x 130 geteken

      Est: €700 - €1,000

      HOEBOER WOUT (1910 - 1983) werk in gemengde techniek met collage : "Compositie" - 97 x 130 getekend en gedateerd (19)80 ||20th Cent. Belgian abstract mixed media (with collage) - signed Wout Hoeboer and dated 1980

      DVC
    • HOEBOER WOUT (1910 - 1983) werk in gemengde techniek met collage : "Abstracte compositie" - 71,5 x
      Jul. 11, 2020

      HOEBOER WOUT (1910 - 1983) werk in gemengde techniek met collage : "Abstracte compositie" - 71,5 x

      Est: €700 - €1,500

      HOEBOER WOUT (1910 - 1983) werk in gemengde techniek met collage : "Abstracte compositie" - 71,5 x 53,5 getekend en gedateerd 1968 ||sixties' Belgian abstract mixed media (with collage) - signed Wout Hoeboer and dated 1968

      DVC
    • HOEBOER WOUT (1910 - 1983) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 160 x 130 geteken
      Jul. 11, 2020

      HOEBOER WOUT (1910 - 1983) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 160 x 130 geteken

      Est: €1,000 - €2,000

      HOEBOER WOUT (1910 - 1983) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 160 x 130 getekend en gedateerd (19)65||sixties' Belgian abstract oil on canvas - signed Wout Hoeboer and dated 1965

      DVC
    • Wout Hoeboer (1901-1983) - Composition abstraite
      Jun. 30, 2020

      Wout Hoeboer (1901-1983) - Composition abstraite

      Est: €800 - €1,200

      Wout Hoeboer (1901-1983) Composition abstraite Huile sur toile. Signée en bas à gauche. Oleverf op doek. Links onderaan gesigneerd. 81 x 100 cm

    • WOUT HOEBOER (1901-1983) "Sans titre, 1977" Pastel et collage sur papier.
      Dec. 15, 2019

      WOUT HOEBOER (1901-1983) "Sans titre, 1977" Pastel et collage sur papier.

      Est: €150 - €200

      WOUT HOEBOER (1901-1983) "Sans titre, 1977" Pastel et collage sur papier. Signé et daté en dessous. Pastel en collage op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd. 24 x 16 cm

    • WOUT HOEBOER (1901-1983) - Sans titre, 1971
      Nov. 24, 2019

      WOUT HOEBOER (1901-1983) - Sans titre, 1971

      Est: €1,200 - €1,500

      WOUT HOEBOER (1901-1983) Sans titre, 1971 Huile sur toile. Signée et datée en bas à droite. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 162 x 130

    • WOUT HOEBOER (1901-1983) - Sans titre
      Nov. 24, 2019

      WOUT HOEBOER (1901-1983) - Sans titre

      Est: €1,000 - €1,200

      WOUT HOEBOER (1901-1983) Sans titre Huile sur toile. Signée en haut à gauche. Contresignée au dos. Olieverf op doek. Links bovenaan gesigneerd. Achteraan gesigneerd. 97 x 130 cm

    • WOUT HOEBOER (1910-1983) 'De avond' (1937). Oost-Indisc
      Oct. 16, 2019

      WOUT HOEBOER (1910-1983) 'De avond' (1937). Oost-Indisc

      Est: €1,000 - €1,500

      WOUT HOEBOER (1910-1983) 'De avond' (1937). Oost-Indische inkt en aquarel. Getekend 'Wout Hoeboer'. Op verso etiket van de kunstenaar met titel en datum. In kader. 260 x 240 mm (530 x 510 mm) WOUT HOEBOER (1910-1983) La soirée, 1937. Encre noire et aquarelle. Signée 'Wout Hoeboer'. Etiquette de l'artiste avec titre et date au verso. Encadrée. 260 x 240 mm (530 x 510 mm) WOUT HOEBOER (1910-1983) 'De avond' (1937). Indian ink and watercolour. Signed. Title and date on label on the reverse. Framed. 260 x 240 mm (530 x 510 mm)

    • WOUT HOEBOER (1910-1983) Zonder titel, 1956. Paneel.
      Oct. 15, 2019

      WOUT HOEBOER (1910-1983) Zonder titel, 1956. Paneel.

      Est: €500 - €750

      WOUT HOEBOER (1910-1983) Zonder titel, 1956. Paneel. Gedateerd en getekend '56./ wout hoeboer.' Bijgevoegd: Catalogus 'Hommage aan Wout Hoeboer 1910-1980', Antwerpen, ICC, 1983. 45.5 x 59.5 cm (50 x 64 cm) WOUT HOEBOER (1910-1983) Sans titre, 1956. Panneau. Daté et signé '56./ wout hoeboer'. On y joint: Catalogue 'Hommage aan Wout Hoeboer 1910-1980', Anvers, ICC, 1983. 45.5 x 59.5 cm (50 x 64 cm) WOUT HOEBOER (1910-1983) Untitled, 1956. Panel. Dated and signed '56./ wout hoeboer.'. Together with: Catalogus 'Hommage aan Wout Hoeboer 1910-1980', Antwerpen, ICC, 1983. 45.5 x 59.5 cm (50 x 64 cm)

    • HOEBOER Wout (1910 - 1983) "Composition" technique mixte sur papier dont le
      Feb. 20, 2019

      HOEBOER Wout (1910 - 1983) "Composition" technique mixte sur papier dont le

      Est: €400 - €600

      HOEBOER Wout (1910 - 1983) "Composition" technique mixte sur papier dont le collage et l'huile. Signé en bas à gauche Wout Hoeboer et daté du VII (19)65. Ecole belgo-hollandaise. (Voir au dos une étiquette "Galerie le sacre du printemps à Bruxelles"). (On y joint un ouvrage sur l'artiste). Dim.:49x62,5cm.

    • WOUT HOEBOER (1910-1983) Surrealistische compositie. Aquarel. Getekend en gedateerd 'Wout Hoeboer.(19)35.' In kader. 380 x 350 mm
      Oct. 11, 2018

      WOUT HOEBOER (1910-1983) Surrealistische compositie. Aquarel. Getekend en gedateerd 'Wout Hoeboer.(19)35.' In kader. 380 x 350 mm

      Est: €250 - €375

      WOUT HOEBOER (1910-1983) Surrealist composition. Watercolour. Signed and dated. Framed. 380 x 350 mm

    • WOUT HOEBOER (1910-1983) Untitled. Watercolour, gouache and Chinese in
      Mar. 23, 2017

      WOUT HOEBOER (1910-1983) Untitled. Watercolour, gouache and Chinese in

      Est: €500 - €750

      WOUT HOEBOER (1910-1983) Untitled. Watercolour, gouache and Chinese ink. Signed and dated in black pencil. Framed. 355 x 545 mm Description NL WOUT HOEBOER (1910-1983) Zonder titel (1978). Aquarel, gouache en Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd in zwart potlood 'wout hoeboer / 78'. In kader. 355 x 545 mm Description FR WOUT HOEBOER (1910-1983) Aquarelle, gouache et encre de Chine. Signé et daté. Encadré. 355 x 545 mm

    • WOUT HOEBOER (1910-1983)
      Mar. 22, 2017

      WOUT HOEBOER (1910-1983)

      Est: €800 - €1,000

      WOUT HOEBOER (1910-1983) Composition. Canvas. Signed 'wout hoeboer'. Signature on the reverse. 100 x 81 WOUT HOEBOER (1910-1983) Composition. Toile. Signée 'wout hoeboer'. Signature au revers. 100 x 81 WOUT HOEBOER (1910-1983) Compositie. Doek. Getekend 'wout hoeboer'. Signatuur op verso. 100 x 81

    • Wout HOEBOER (1901-1983) La cravate Technique
      Nov. 12, 2012

      Wout HOEBOER (1901-1983) La cravate Technique

      Est: €1,500 - €2,000

      Wout HOEBOER (1901-1983) La cravate Technique mixte (collage) sur papier. Signée en bas à droite et datée V/67. 53,5 x 71,5 cm

      Chayette-Cheval
    • Wout HOEBOER (1901- 1983) Le point et le rond
      Nov. 12, 2012

      Wout HOEBOER (1901- 1983) Le point et le rond

      Est: €1,500 - €1,800

      Chayette-Cheval
    • Wout Hoeboer (1901-1983). Dimensions: 0m61 x 0m44
      May. 15, 2012

      Wout Hoeboer (1901-1983). Dimensions: 0m61 x 0m44

      Est: €150 - €200

      Galerie Moderne
    • Wout Hoeboer (1901-1983). Dimensions: 0m97 x 1m30
      Dec. 14, 2010

      Wout Hoeboer (1901-1983). Dimensions: 0m97 x 1m30

      Est: €150 - €200

      Galerie Moderne