Luc Hoenraet Sold at Auction Prices

Painter, b. 1941 - d. 1972

    • LUC HOENRAET (1941 - 2023)
      Oct. 19, 2024

      LUC HOENRAET (1941 - 2023)

      Est: €200 - €400

      LUC HOENRAET (1941 - 2023) - "moderne compositie" - aquarelle - gesigneerd - 50 x 37 cm

      DEWIT Auctions
    • LUC HOENRAET (1941 - 2023)
      Oct. 19, 2024

      LUC HOENRAET (1941 - 2023)

      Est: €400 - €600

      LUC HOENRAET (1941 - 2023) - "stilleven" - olieverf op doek - gesigneerd - periode 1959 - zeldzaam vroeg werk - 60 x 80 cm

      DEWIT Auctions
    • Luc HOENRAET (1941), lithograph Untitled, numbered 51/200 and signed
      Jun. 18, 2024

      Luc HOENRAET (1941), lithograph Untitled, numbered 51/200 and signed

      Est: €150 - €250

      Luc HOENRAET (1941), lithograph Untitled, numbered 51/200 and signed Luc HOENRAET (1941), lithografie Zonder titel, genummerd 51/200 en getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • LUC HOENRAET (1941 - 2023)
      May. 18, 2024

      LUC HOENRAET (1941 - 2023)

      Est: €200 - €500

      LUC HOENRAET (1941 - 2023) - "Wood + oranje" - Mixed media - Achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1973 - Groot werk - 122 x 182 cm

      DEWIT Auctions
    • Luc HOENRAET (1941), colour screenprint Untitled, numbered 7/20 and signed
      Apr. 22, 2024

      Luc HOENRAET (1941), colour screenprint Untitled, numbered 7/20 and signed

      Est: €80 - €120

      Luc HOENRAET (1941), colour screenprint Untitled, numbered 7/20 and signed Luc HOENRAET (1941), kleurenzeefdruk Zonder titel, genummerd 7/20 en getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Luc HOENRAET (1941)
      Jun. 18, 2023

      Luc HOENRAET (1941)

      Est: €250 - €300

      Luc HOENRAET (1941) Mixed media Composition, signed and dated '63. Gemengde techniek Compositie, getekend en gedateerd '63.

      Maison Jules Veilinghuis
      May. 07, 2023

      Est: €50 - €100

      HOENRAET LUC (° 1941) zeefdruk n° 110/250 met typsiche figuratie met kruis" - 45.5 x 30.5 getekend English Translation: 20th Cent. Belgian screenprint - signed Luc Hoenraet

      DVC
    • LUC HOENRAET (né en 1941) Sans titre, 1975. Technique mixte sur papier. Si
      Dec. 12, 2022

      LUC HOENRAET (né en 1941) Sans titre, 1975. Technique mixte sur papier. Si

      Est: €250 - €350

      LUC HOENRAET (né en 1941) Sans titre, 1975. Technique mixte sur papier. Signée et datée. Gemengde techniek op papier. Getekend en gedateerd. 71,5 x 51,5 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • HOENRAET LUC AND OTHERS
      Dec. 10, 2022

      HOENRAET LUC AND OTHERS

      Est: €30 - €100

      Lot of 10 prints including: Hoenraet Luc, Composition. Screen printing, ex. 30/30, signed ; De Kramer Erik, Untitled. Mixed technique, ex. 22/30, signed. Rooms Veerle, 'Herbal lady'. Intaglio, ex. VI/XXXV, signed 1987

      Campo & Campo
    • HOENRAET LUC
      Apr. 02, 2022

      HOENRAET LUC

      Est: €30 - €100

      Lot of 2 lithographs

      Campo & Campo
    • HOENRAET LUC
      Oct. 30, 2021

      HOENRAET LUC

      Est: €30 - €100

      Composition with circle

      Campo & Campo
    • HOENRAET LUC
      Oct. 30, 2021

      HOENRAET LUC

      Est: €30 - €100

      Composition

      Campo & Campo
    • HOENRAET LUC
      Oct. 30, 2021

      HOENRAET LUC

      Est: €30 - €100

      Composition in black and white

      Campo & Campo
    • Luc Hoenraet (1941-) "X-rechthoek-rits"
      Jun. 29, 2021

      Luc Hoenraet (1941-) "X-rechthoek-rits"

      Est: €200 - €300

      "X-rechthoek-rits" Tempera on paper laid down on panel. Signed lower right and titled at the back. "X-rechthoek-rits" Détrempe sur papier marouflé sur panneau. Signé en bas à droite et titré au dos.

      Brussels Art Auctions
    • LUC HOENRAET (né en 1941) Sans titre. Lithographie en couleurs. Signée. Lit
      Jun. 24, 2021

      LUC HOENRAET (né en 1941) Sans titre. Lithographie en couleurs. Signée. Lit

      Est: €50 - €60

      LUC HOENRAET (né en 1941) Sans titre. Lithographie en couleurs. Signée. Lithografie in kleuren. Gesigneerd. 70 x 50 cm

    • HOENRAET LUC
      Apr. 28, 2021

      HOENRAET LUC

      Est: €200 - €300

      Composition

      Campo & Campo
    • HOENRAET LUC
      Apr. 28, 2021

      HOENRAET LUC

      Est: €200 - €300

      Composition

      Campo & Campo
    • Luc Hoenraet (1941)
      Jan. 31, 2021

      Luc Hoenraet (1941)

      Est: €200 - €300

      Mixed media Composition 1979-81 signed verso and dated 2 booklets included Mixed media Composition 1979-81 verso gesigneerd en gedateerd 2 boekjes inbegrepen

      Maison Jules Veilinghuis
    • Luc HOENRAET (1941)
      Jun. 28, 2020

      Luc HOENRAET (1941)

      Est: €200 - €300

      Matter on canvas 1981

      Maison Jules Veilinghuis
    • Luc HOENRAET (1941)
      Dec. 01, 2019

      Luc HOENRAET (1941)

      Est: €300 - €400

      Matter on cardboard composition 1996

      Maison Jules Veilinghuis
    • LUC HOENRAET (°1941) Zonder titel. Gewassen inkt. Gete
      Oct. 16, 2019

      LUC HOENRAET (°1941) Zonder titel. Gewassen inkt. Gete

      Est: €300 - €400

      LUC HOENRAET (°1941) Zonder titel. Gewassen inkt. Getekend 'Hoenraet'. Met handgeschreven adres op verso kader. In kader. 650 x 495 mm (890 x 640 mm) LUC HOENRAET (°1941) 650 x 495 mm (890 x 640 mm) LUC HOENRAET (°1941) Untitled. Washed ink. Signed. With handwritten address on the reverse. Framed. 650 x 495 mm (890 x 640 mm)

    • Luc HOENRAET (1941)
      Jan. 27, 2019

      Luc HOENRAET (1941)

      Est: €60 - €80

      Luc HOENRAET (1941) Mixed technique

      Maison Jules Veilinghuis
    • Luc Hoenraet (né en 1941) - Composition abstraite, 1996
      Dec. 09, 2018

      Luc Hoenraet (né en 1941) - Composition abstraite, 1996

      Est: €1,000 - €1,500

      Luc Hoenraet (né en 1941) Composition abstraite, 1996 Technique mixte sur toile. Signée et datée au dos. Gemengde techniek op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd. 100 x 80 cm Exposition / Tentoonstelling : {3-25/04/2004: Museum voor Schone Kunsten, Oostende

    • LUC HOENRAET (°1941) 'Jazzpainting' (1969). Tempera op papier, gemaroufleerd op hout. Getekend 'Hoenraet'. 71.5 x 54
      Oct. 11, 2018

      LUC HOENRAET (°1941) 'Jazzpainting' (1969). Tempera op papier, gemaroufleerd op hout. Getekend 'Hoenraet'. 71.5 x 54

      Est: €200 - €300

      LUC HOENRAET (°1941) 'Jazzpainting' (1969). Tempera on paper, mounted on wood. Signed. 71.5 x 54

    • LUC HOENRAET(1941) Chinese ink, washed. Mounted. 625 x 475 m
      Mar. 23, 2017

      LUC HOENRAET(1941) Chinese ink, washed. Mounted. 625 x 475 m

      Est: €200 - €300

      LUC HOENRAET(1941) Chinese ink, washed. Mounted. 625 x 475 mm Description NL LUC HOENRAET(1941) 'The bridge'. Penseeltekening in Oost-Indische inkt, gewassen, op oosters papier, gemonteerd op triplex. 625 x 475 mm Description FR LUC HOENRAET(1941) Pinceau d'encre de Chine, lavis, sur papier oriental, monté sur triplex. 625 x 475 mm

    • LUC HOENRAET (1941)
      Mar. 22, 2017

      LUC HOENRAET (1941)

      Est: €500 - €750

      LUC HOENRAET (1941) 'Blauwe diagonaal' Canvas on panel. Not signed. Minor perforation. 170 x 90 LUC HOENRAET (1941) 'Blauwe diagonaal' Toile sur panneau. Pas signée. Petite perforation. 170 x 90 LUC HOENRAET (1941) 'Blauwe diagonaal' Doek op paneel. Niet getekend. Kleine perforatie. 170 x 90