Harry Hoogstraten Sold at Auction Prices

b. 1941 -

    • Harry Hoogstraten (1941)
      Jun. 29, 2016

      Harry Hoogstraten (1941)

      Est: €200 - €300

      'Great Woods', rechtsonder get. en gedateerd '86, olieverf en assemblage op hout, 200x100 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.