Wijnand Bastiaan van Horssen Sold at Auction Prices

    • WIJNAND BASTIAAN VAN HORSSEN
      Sep. 19, 2023

      WIJNAND BASTIAAN VAN HORSSEN

      Est: €100 - €150

      Wijnand Bastiaan van Horssen (1863-1931) Kerktoren in Zoetermeer, attributed to, panel 50x38 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • Wijnand Bastien van Horssen (1863-1931)
      Jun. 28, 2017

      Wijnand Bastien van Horssen (1863-1931)

      Est: €150 - €200

      Wijnand Bastien van Horssen (1863-1931) Sloot, Tuin beide rechtsonder get. olieverf op doek en olieverf op doek, geplkt op paneel, circa 30x20 cm

    • Wijnand Bastiaan van Horssen 1863 - 1931
      Nov. 27, 2007

      Wijnand Bastiaan van Horssen 1863 - 1931

      Est: €300 - €500

      Wijnand Bastiaan van Horssen 1863 - 1931 Bloemstilleven Gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 46 x 78 cm.

      AAG Auctioneers