Frits Anton van der Horst Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, Lithographer, copperplate engraver

    • Horst, Anton van der (1946), Compositie
      May. 10, 2021

      Horst, Anton van der (1946), Compositie

      Est: €300 - €500

      Horst, Anton van der (1946), Compositie gem. techn. collage 42 x 30 cm

      Zuydwal Veilingen
    • Anton van der Horst Amsterdam 1899-Hilversum 1965
      Jun. 02, 2008

      Anton van der Horst Amsterdam 1899-Hilversum 1965

      Est: €120,000 - €140,000

      Anton van der Horst Amsterdam 1899-Hilversum 1965 'Habanera' Gesigneerd en van titel voorzien verso Collage op paneel, 85 x 85 cm. NB: De Habanera is een muziekstijl en dans, ontstaan rond 1830 in Havana, Cuba.

      AAG Auctioneers