Bedrich Hoser Sold at Auction Prices

  • Bedrich Hoser (1885-1961)
    Jun. 05, 2010

    Bedrich Hoser (1885-1961)

    Est: Kč9,500 - Kč19,000

    Still life with flowers and porcelain, 1921. Aquarelle on board, 600 x 485 mm, bottom right signed "B. Hoser 1921". Framed, glassed, condition A. Bedřich Hoser (1885-1961) Zátiší s kyticí a porcelánem, 1921. Akvarel na kartonu, 600x485 mm, sign. vpravo dole "B. Hoser 1921". Rámováno, zaskleno, stav A. Český malíř-akvarelista studoval v Praze na Umělecko-průmyslové škole a Akademii výtvarných umění. Stal se středoškolským profesorem v Nové Pace, Berouně a od r. 1921 v Břeclavi. Bedřich Hoser (1885-1961) Stillleben mit Blumenstrauß und Porzellan 1921. Aquarell auf Karton, 600x485 mm, rechts unten sign. "B. Hoser 1921". Gerahmt, verglast, Zustand A.

    Auction House Zezula