Václav Houf Sold at Auction Prices

    • Václav Houf (*1949)
      Jun. 20, 2015

      Václav Houf (*1949)

      Est: Kč400 - Kč800

      PILOT. 1974. Dry point on paper, 192x138 mm, signed and dated in pencil lower right ‘Václav Houf 74’, authorial print. Václav Houf (*1949) Václav Houf (*1949) LETEC. 1974. Suchá jehla na papíře, 192x138 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole „Václav Houf 74“, autorský výtisk.

      Auction House Zezula
    • Václav Houf (*1949)
      Jun. 20, 2015

      Václav Houf (*1949)

      Est: Kč190 - Kč380

      NIGHT LANDSCAPE. 1969. Monotype with aniline dyes on paper, 300x420 mm, signed and dated in pencil ‘Václav Houf 69’. Václav Houf (*1949) Václav Houf (*1949) NOČNÍ KRAJINA. 1969. Monotyp anilinovými barvami na papíře, 300x420 mm, sign. a dat. tužkou „Václav Houf 69“.

      Auction House Zezula
    • Václav Houf  (*1949)  NOČNÍ KRAJINA, 1969.
      Nov. 09, 2013

      Václav Houf  (*1949)  NOČNÍ KRAJINA, 1969.

      Est: Kč350 - Kč700

      Václav Houf  (*1949)  NOČNÍ KRAJINA, 1969. Monotyp anilinovými barvami na papíře, 300x420 mm, sign. a dat. tužkou „Václav Houf 69". Václav Houf  (*1949)  NOČNÍ KRAJINA, 1969. Monotyp anilinovými barvami na papíře, 300x420 mm, sign. a dat. tužkou „Václav Houf 69". Václav Houf  (*1949)  NOČNÍ KRAJINA, 1969. Monotyp anilinovými barvami na papíře, 300x420 mm, sign. a dat. tužkou „Václav Houf 69".

      Auction House Zezula
    • Václav Houf (*1949) NIGHT LANDSCAPE. 1969.
      Mar. 31, 2012

      Václav Houf (*1949) NIGHT LANDSCAPE. 1969.

      Est: Kč600 - Kč1,200

      Václav Houf (*1949) NIGHT LANDSCAPE. 1969. Monotype with aniline colors, 300x420 mm, pencil signed and dated „Václav Houf 69". Václav Houf (*1949) NOČNÍ KRAJINA. 1969. Monotyp anilinovými barvami, cca 300x420 mm, sign. a dat. tužkou „Václav Houf 69". Václav Houf (*1949) NACHTLANDSCHAFT. 1969. Monotypie - Teerfarben, ca. 300x420 mm, mit Bleistift sign. und dat. „Václav Houf 69".

      Auction House Zezula
    • Václav Houf (*1949)
      Jun. 11, 2011

      Václav Houf (*1949)

      Est: Kč450 - Kč900

      Václav Houf (*1949) Aviator. 1974. Colored dry point on paper, 192x138 mm, bottom right corner pencil signed and dated „Václav Houf 74", author's print. Václav Houf (*1949) Flieger. 1974. Farbkaltnadel auf Papier, 192×138 mm, rechts unten mit Bleistift sign. und dat. „Václav Houf 74", Künstlerdruck. Václav Houf (*1949) LETEC, 1974. Barevná suchá jehla na papíře, 192×138 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole „Václav Houf 74", autorský výtisk.

      Auction House Zezula
    • Václav Houf (*1949) Pilot, 1974. Colored dry point
      Dec. 05, 2009

      Václav Houf (*1949) Pilot, 1974. Colored dry point

      Est: Kč520 - Kč800

      Václav Houf (*1949) Pilot, 1974. Colored dry point on paper, 192x138 mm, pecil signed „Václav Hauf 74". Václav Houf (*1949) Letec, 1974. Barevná suchá jehla na papíře, 192x138 mm, sign. tužkou „Václav Houf 74". Václav Houf (*1949) Flieger, 1974. Kaltnadel auf Papier, 192x138 mm, mit Bleistift sign. „Václav Houf 74".

      Auction House Zezula