Joris Houwen Sold at Auction Prices

b. 1925 - d. 1998

    • JORIS HOUWEN (1925 - 1998)
      Oct. 21, 2024

      JORIS HOUWEN (1925 - 1998)

      Est: €100 - €200

      JORIS HOUWEN (1925 - 1998) - zomerlandschap" - olieverf op doek - gesigneerd en gedateerd 1967 - 73 x 92 cm

      DEWIT Auctions
    • JORIS HOUWEN (1925 - 1998)
      Oct. 19, 2024

      JORIS HOUWEN (1925 - 1998)

      Est: €200 - €400

      JORIS HOUWEN (1925 - 1998) - "drie koningen" - olieverf op paneel - gesigneerd en gedateerd - groot schilderij - 150 x 200 cm

      DEWIT Auctions
    • JORIS HOUWEN (1925 - 1998)
      May. 18, 2024

      JORIS HOUWEN (1925 - 1998)

      Est: €200 - €400

      JORIS HOUWEN (1925 - 1998) - "Drie koningen" - Olieverf op paneel - Gesigneerd en gedateerd 1957 - Groot schilderij - 150 x 200 cm

      DEWIT Auctions
    • Joris Houwen (1925-) "De schilder met de bezem" "De schilder met de bezem"
      Mar. 26, 2024

      Joris Houwen (1925-) "De schilder met de bezem" "De schilder met de bezem"

      Est: €200 - €300

      Encre de Chine sur papier. Signé et daté (19)70 en bas à droite. Titré. Ink on paper. Signed and dated (19)70 lower right. Titled.

      Brussels Art Auctions
    • "Jonge vrouw" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Gedateerd 1960 - 100 x 80 c
      Dec. 29, 2023

      "Jonge vrouw" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Gedateerd 1960 - 100 x 80 c

      Est: €50 - €150

      "Jonge vrouw" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Gedateerd 1960 - 100 x 80 cm

      DEWIT Auctions
    • JORIS HOUWEN (1925 - 1998)
      Sep. 19, 2022

      JORIS HOUWEN (1925 - 1998)

      Est: €150 - €200

      Joris HOUWEN (1925 - 1998) Lively scene in the village oil on canvas, signed lower left. On the back, exhibition label "Flemish painters, Arras, 19 March 1955". framed, small dent in the centre H: 101 cm W: 80 cm

      Haynault
    • Joris HOUWEN (1925-1998)
      May. 15, 2022

      Joris HOUWEN (1925-1998)

      Est: €300 - €400

      Joris HOUWEN (1925-1998) Oil on hardboard (2) Still life with flowers. Signed. Olie op hardboard (2) Stilleven met bloemen. Getekend.

      Maison Jules Veilinghuis