Josephina Anna Huth Sold at Auction Prices

    • Josephine Anna (Fien) Huth (1938-2007)
      Feb. 21, 2018

      Josephine Anna (Fien) Huth (1938-2007)

      Est: €400 - €600

      Dingen er dingen', rechtsonder get. en dorso get. en adres van de schilder 'St. Hubertuslaan, Maastricht'., olieverf op doek, zonder lijst, 200x150 cm Etiket in dorso: Europaprijs van de stad Oostende voor schilderkunst 1980 (Fien Huth).

      Feb. 21, 2018

      Est: €400 - €600

      Abstract met rood, rechtsonder get. en dorso get. en gedateerd '84, olieverf op doek, zonder lijst, 200x160 cm

      Feb. 21, 2018

      Est: €400 - €600

      Explosie in zwart en blauw, in dorso get. en gedateerd '86, olieverf op doek, zonder lijst, 195x195 cm

      Feb. 21, 2018

      Est: €400 - €600

      Explosie in geel, middenonder get. en dorso get. en gedateerd '84, olieverf op doek, zonder lijst, 180x200 cm

      Feb. 21, 2018

      Est: €400 - €600

      Very simple', rechtsonder get. en dorso get. en gedateerd '84, olieverf op doek, zonder lijst, 180x200 cm Literatuur: A. Himmelreich, W. En S. Weijnen, ' Fien Huth, een vrouw een kunstenaar', Maastricht 2011, afb, p. 232 (onderaan).

      Feb. 21, 2018

      Est: €600 - €800

      Compositie met rode figuren, rechtsonder get. en dorso get. en gedateerd '84, olieverf op doek, zonder lijst, 140x250 cm Literatuur: A. Himmelreich, W. En S. Weijnen, ' Fien Huth, een vrouw een kunstenaar', Maastricht 2011, afb, p. 238 (Zonder titel)

      Feb. 21, 2018

      Est: €400 - €600

      Abstracte compositie, rechtsonder get. en dorso get. en gedateerd '84, olieverf op doek, zonder lijst, 280x140 cm Literatuur: A. Himmelreich, W. En S. Weijnen, ' Fien Huth, een vrouw een kunstenaar', Maastricht 2011, afb, p. 214 (detail).

      Feb. 21, 2018

      Est: €400 - €600

      Explosie met diagonaal rode streep, , olieverf op doek, 180x280

      Feb. 21, 2018

      Est: €600 - €800

      Abstract groen figuur boven rood wit vlak, rechtsonder get., olieverf op doek, zonder lijst, 220x250 cm Literatuur: A. Himmelreich, W. En S. Weijnen, ' Fien Huth, een vrouw een kunstenaar', Maastricht 2011, afb, p. 290 (Zonder titel).

      Feb. 21, 2018

      Est: €400 - €600

      Abstracte compositie in grijs, in dorso get., olieverf op doek, zonder lijst, 180x280 cm