Jan Hubert Laeven Sold at Auction Prices

    • Jan Hubert Laeven (1925-2001)
      Apr. 13, 2016

      Jan Hubert Laeven (1925-2001)

      Est: €200 - €400

      Vakwerkhuis in Terstraten, Nuth, Zuid-Limburg rechtsonder get. en gedateerd '77 olieverf op board, 90x90 cm Terstraten, in het Limburgs Tersjtraote geheten, is een gehucht behorende tot de gemeente Nuth, Zuid-Limburg. Het is een van de zogenaamde Bovengehuchten van Nuth. Bron: https://nl.wikipedia.org/wiki/Terstraten