Wilhelmina Lagerholm Sold at Auction Prices

Porträtmaler, Genre Painter, Painter

  • WILHELMINA LAGERHOLM 1826-1917 Snickaren och
    May. 25, 2011

    WILHELMINA LAGERHOLM 1826-1917 Snickaren och

    Est: kr12,000 - kr15,000

    WILHELMINA LAGERHOLM 1826-1917 Snickaren och tjänsteflickan Signerad W. Lagerholm. Olja på pannå, 55 x 45 cm.

    Stockholms Auktionsverket