George Gustave Lampe Sold at Auction Prices

Painter, Etcher, Lithographer

    • George Lampe (Dutch 1921 - 1982). Doorzichtige werelden [Transparent Worlds], 1956.
      Dec. 12, 2023

      George Lampe (Dutch 1921 - 1982). Doorzichtige werelden [Transparent Worlds], 1956.

      Est: €1,200 - €1,600

      George Lampe (Dutch 1921 - 1982) Doorzichtige werelden [Transparent Worlds], 1956 oil on canvas signed and dated 'Lampe -mei 1956-' (upper right), signed again and titled (on the stretcher) image size 140 x 100 cm., frame size 142.5 x 102 cm.

      Adams Amsterdam Auctions
    • George Lampe (1921-1982)
      Jun. 20, 2013

      George Lampe (1921-1982)

      Est: €150 - €250

      George Lampe (1921-1982) Abstracte compositie. Hierbij tekening Nol Kroes. [2] gouache, gesign. r.o., '58, 36 x 46 cm. en houtskool, gesign. l.o., '58, 35 x 45 cm. Lampe, George

      De Zwaan
    • George Lampe (1921-1982) Abstracte compositie r.b.
      May. 29, 2013

      George Lampe (1921-1982) Abstracte compositie r.b.

      Est: €1,000 - €1,500

      George Lampe (1921-1982) Abstracte compositie r.b. get. en 'jan. '56 olieverf op doek, 50x60 cm

    • George Lampe (Schiedam 1921 - The Hague 1982)
      Mar. 25, 2013

      George Lampe (Schiedam 1921 - The Hague 1982)

      Est: €500 - €800

      Composition - Signed and dated 1960 l.l. - Mixed media on paper, 48.9 x 62.8 cm (measured within the frame)

      AAG Auctioneers
    • George Gustav Lampe (1921-1982) Abstracte
      May. 18, 2011

      George Gustav Lampe (1921-1982) Abstracte

      Est: €800 - €1,000

      George Gustav Lampe (1921-1982) Abstracte compositie r.o. get. en 1962 gemengde techniek op papier, 49x64 cm

    • George Gustav Lampe (1921-1982) Abstracte figuren
      May. 18, 2011

      George Gustav Lampe (1921-1982) Abstracte figuren

      Est: €800 - €1,000

      George Gustav Lampe (1921-1982) Abstracte figuren l.o. get. en '63 gemengde techniek op papier, 49x64 cm

    • George Lampe (DUTCH, 1921-1982)
      Mar. 10, 2009

      George Lampe (DUTCH, 1921-1982)

      Est: €1,000 - €1,500

      George Lampe (DUTCH, 1921-1982) Untitled signed and dated 'Lampe/dec/1957' (upper right) oil on canvas laid down on board 98.5 x 147 cm.

    • Omschrijving: George Gustave Lampe Den Haag 1921 -
      Jun. 16, 2008

      Omschrijving: George Gustave Lampe Den Haag 1921 -

      Est: €600 - €800

      Omschrijving: George Gustave Lampe Den Haag 1921 - 1982 Compositie Gesigneerd en gedateerd '63 r.o. Gouache, 62 x 48 cm.

      AAG Auctioneers
    • George Gustave (George) Lampe 1921 - 1982 Bald
      Nov. 27, 2007

      George Gustave (George) Lampe 1921 - 1982 Bald

      Est: €500 - €700

      George Gustave (George) Lampe 1921 - 1982 Bald headed and sad bride Gesigneerd en gedateerd 1965 verso Olieverf op doek, 160 x 120 cm.

      AAG Auctioneers
    • George Gustave (George) Lampe 1921 - 1982
      Nov. 27, 2007

      George Gustave (George) Lampe 1921 - 1982

      Est: €400 - €600

      George Gustave (George) Lampe 1921 - 1982 a)Paranoia Olieverf op doek, 80 x 60 cm. Gesigneerd l.o. b)Dood van een vlinder Olieverf op doek, 60 x 80 cm. Gesigneerd en gedateerd '64 r.o. Toevoeging: Bijgevoegd van dezelfde kunstenaar: Six portraits de la Schizophrémie, olieverf op doek, 80 x 60 cm., gesigneerd verso Drie in totaal

      AAG Auctioneers