Hans Landsaat Sold at Auction Prices

Painter, b. 1935 -

      • Landsaat, Hans (b.1935). "Heuvel, Nacht, Schaduw".
        Nov. 21, 2024

        Landsaat, Hans (b.1935). "Heuvel, Nacht, Schaduw".

        Est: €150 - €250

        Landsaat, Hans (b.1935). "Heuvel, Nacht, Schaduw". Oil on canvas, 50x40 cm., verso signed "Landsaat", titled and "A'dam mrt '92", framed.

        Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
      • LANDSAAT HANS (1935-)
        Oct. 29, 2024

        LANDSAAT HANS (1935-)

        Est: €300 - €500

        'Voor en na de tocht'

        Campo & Campo
      • Hans Landsaat (1935) "One must have a mind of winter"
        Jun. 17, 2024

        Hans Landsaat (1935) "One must have a mind of winter"

        Est: €100 - €150

        Portfolio bestaand uit 7 bladen, gebaseerd op tekstfragmenten uit de poëzie van Wallace Stevens, gedrukt door Machiel Landsaat, oplage 20/30 uit 1992 - ingelijst inclusief titelblad en index. Daarbij een boek van de kunstenaar: "Toenemede verwondering/In ever greater awe", 2012. A bladmaat: 40 x 27 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Hans Landsaat (1935), screenprint, Landscape and wind II, sig. b.r., dated '95, 34/50, dim. 38 x 27
        Mar. 13, 2023

        Hans Landsaat (1935), screenprint, Landscape and wind II, sig. b.r., dated '95, 34/50, dim. 38 x 27

        Est: €30 - €60

        Hans Landsaat (1935), screenprint, Landscape and wind II, sig. b.r., dated '95, 34/50, dim. 38 x 27 cm (with frame 53 x 43 cm.)

        Venduehuis Dickhaut Maastricht
      • [FINE ARTS: 20TH-CENTURY GRAPHIC ARTS (LITHOGRAPHS, ETCHINGS, ETC.)] HANS LANDSAAT (B. 1935). FRANZ K.
        Dec. 08, 2021

        [FINE ARTS: 20TH-CENTURY GRAPHIC ARTS (LITHOGRAPHS, ETCHINGS, ETC.)] HANS LANDSAAT (B. 1935). FRANZ K.

        Est: €100 - €200

        19 silkscreen prints, all signed, numbered and dated 1975. 30 cm x 30 cm. In cloth cassette with title. No. 18/50 + Witold i ja.1972. 4 silkscreen prints. 48 cm x 48 cm. All signed and dated 1972. In portfolio. No. 26/50. Minor scratching to cassette. Portfolio with minor tear. (total 2)

        Zwiggelaar Auctions
      • Landsaat, H. (b.1935). Franz K. Negentien zeefdrukken en twee bladen met tekstfragmenten van Hans Landsaat op thema's uit het werk van Franz Kafka.
        May. 20, 2021

        Landsaat, H. (b.1935). Franz K. Negentien zeefdrukken en twee bladen met tekstfragmenten van Hans Landsaat op thema's uit het werk van Franz Kafka.

        Est: €100 - €150

        Landsaat, H. (b.1935). Franz K. Negentien zeefdrukken en twee bladen met tekstfragmenten van Hans Landsaat op thema's uit het werk van Franz Kafka. Amst., Rolf Henderson, 1975, index leaf w. juxtaposed Dutch, German and English text, 19 col. silkscreens by H. LANDSAAT, each ±30x30 cm., signed "Landsaat' 75" and "23/70" in pencil, 2 lvs. w. key words/ ideas, printed in 70 numb. and signed copies, loose as issued in orig. cl. portfolio, sq. 4to. - Contents occas. trifle (finger)soiled. Portfolio w. a few sm. scratches and speckles. = Rare.

        Nov. 26, 2020

        Est: €100 - €150

        Landsaat, H. (b.1935). Franz K. Negentien zeefdrukken en twee bladen met tekstfragmenten van Hans Landsaat op thema's uit het werk van Franz Kafka. Amst., Rolf Henderson, 1975, index leaf w. juxtaposed Dutch, German and English text, 19 col. silkscreens by H. LANDSAAT, each ±30x30 cm., signed "Landsaat' 75" and "3/70" in pencil, 2 lvs. w. key words/ ideas, printed in 70 numb. and signed copies, loose as issued in orig. cl. portfolio, sq. 4to. - Paper ticket of Gallerij Asselijn on lower pastedown portfolio. Portfolio w. a few sm. scratches. Contents fine. = Rare.

      • [FINE ARTS: 20TH-CENTURY GRAPHIC ARTS (LITHOGRAPHY, ETCHINGS, ETC.)] HANS LANDSAAT (1935). NOTITIES OVER 50 JAAR
        Jun. 30, 2020

        [FINE ARTS: 20TH-CENTURY GRAPHIC ARTS (LITHOGRAPHY, ETCHINGS, ETC.)] HANS LANDSAAT (1935). NOTITIES OVER 50 JAAR

        Est: €70 - €140

        Series issued in 1985 for the artist's 50th birthday, comprises colophon and 50 leaves of which 34 numbered screen prints (16 leaves kept blank), each leaf with semi-transparent front page with date (all) and title (screen prints only), issued in 50 copies and 2 proofs (one of 10 Roman-numbered copies H.C., this is no. V for Hans Paalman), loose as issued in the original cloth portfolio by the Phoenix Bindery, folio (portfolio with paint stains to spine). With added two small numbered screen prints by the same.

        Zwiggelaar Auctions
      • Hans Landsaat (1935)
        Jun. 29, 2016

        Hans Landsaat (1935)

        Est: €200 - €300

        'Magritte op reis', in dorso get., betiteld en gedateerd '69, olieverf op doek, 90x115 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

      • Hans Landsaat (1938)
        Dec. 16, 2015

        Hans Landsaat (1938)

        Est: €300 - €400

        'De weg langs de denkende rots naar de brug' in dorso get. en 'Amsterdam febr. 93', tevens atelierstempel 'Hans Landsaat Amsterdam' acryl op doek, 99x85 cm

      • Hans Landsaat (1935)
        Oct. 07, 2015

        Hans Landsaat (1935)

        Est: €200 - €300

        De aarde heeft hier zwijgend macht' / 'The earth here reigns in silence'. Map met 5 zeefdrukken ontstaan op grond van indrukken opgedaan tijdens een reis door Australië, alle in potlood get. en gedateerd '88 map met 5 zeefdrukken, opl. 7/70, 56x76 cm Daarbij: Hans Landsaat (1935), 'Lucas 6:39 en 46-49', techtsonder get. en gedateerd '74, zeefdruk, 36/50, 35x70 cm

      • Hans Landsaat (1938)
        Oct. 07, 2015

        Hans Landsaat (1938)

        Est: €300 - €400

        'Studie van een groep' in dorso get. en gedateerd 'A;dam 1986-87', tevens een atelierstempel acryl op doek, 120x110 cm

      • Hans Landsaat Amsterdam 1935 Portefeuille Franz K.
        Sep. 07, 2009

        Hans Landsaat Amsterdam 1935 Portefeuille Franz K.

        Est: €300 - €500

        Hans Landsaat Amsterdam 1935 Portefeuille Franz K. Negentien zeefdrukken, alle gesigneerd en gedateerd '75 r.o. en oplopend genummerd l.o. NB: Oplage van zeventig stuks, waarvan deze aangeduid is met proefdruk. (19x)

        AAG Auctioneers
      • LANDSAAT HANS (1935 - ) "Voor en na de tocht".
        Oct. 15, 2008

        LANDSAAT HANS (1935 - ) "Voor en na de tocht".

        Est: €400 - €600

        LANDSAAT HANS (1935 - ) "Voor en na de tocht". Olie op doek. Huile sur toile..Get. Sig...1990 200 x 105 cm 683 VP500

        Campo & Campo
        Apr. 29, 2008

        Est: €600 - €900

        LANDSAAT HANS (1935 - ) "Voor en na de tocht". Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. .1990 200 x 105 cm

        Campo & Campo
      • Omschrijving: Hans Landsaat Amsterdam 1935 'Inuit
        May. 21, 2007

        Omschrijving: Hans Landsaat Amsterdam 1935 'Inuit

        Est: €50,000 - €70,000

        Omschrijving: Hans Landsaat Amsterdam 1935 'Inuit illusie' Gesigneerd en annotatie Amsterdam april-mei '83 verso Acryl op doek, 90 x 100 cm.

        AAG Auctioneers
      • Omschrijving: Hans Landsaat Amsterdam 1935 'Eiland
        May. 21, 2007

        Omschrijving: Hans Landsaat Amsterdam 1935 'Eiland

        Est: €50,000 - €70,000

        Omschrijving: Hans Landsaat Amsterdam 1935 'Eiland met brug en wegtrekkende wolk' Gesigneerd en geannoteerd zomer 1979 Amsterdam verso Acryl op doek, 90 x 100 cm.

        AAG Auctioneers