Regnar Lange Sold at Auction Prices

    • Regnar Lange
      Mar. 26, 2023

      Regnar Lange

      Havneparti med sejlskib, olie på lærred, signeret og dateret 1940, 51 x 73

      Svendborg Auktionerne ApS
      May. 16, 2021

      Regnar Lange# Gårdeksteriør med udsigt til vand og havnemiljø, olie på lærred, 60 x 76

      Svendborg Auktionerne ApS