Joseph Ignatz Maria Langemeijer Sold at Auction Prices

Commercial artist, Painter

    • Joseph Ignatius Maria (Jim) Langemeijer (1917-)
      Dec. 14, 2016

      Joseph Ignatius Maria (Jim) Langemeijer (1917-)

      Est: €200 - €300

      Joseph Ignatius Maria (Jim) Langemeijer (1917-) 'Zelfportret' linksonder get. en gedateerd '69 olieverf op board, 75x100 cm