Ton Leenarts Sold at Auction Prices

b. 1949 -

    • Ton Leenarts (1949)
      Jun. 29, 2016

      Ton Leenarts (1949)

      Est: €150 - €200

      'Garage Cadaques', rechtsonder get. en gedateerd '82, olieverf op doek, 120x140 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V