Peter de Leeuwe Sold at Auction Prices

    • Peter de Leeuwe (1947)
      Nov. 13, 2015

      Peter de Leeuwe (1947)

      Est: €300 - €500

      Een bronzen groep, petanque spelers. Op de basis gesigneerd. H. 18 cm.