Cornelis Gerrit van Leeuwen Sold at Auction Prices

Landscape painter

    • Leeuwen, C. van (1892-1949). (Crucifix). Drawing,
      Nov. 24, 2016

      Leeuwen, C. van (1892-1949). (Crucifix). Drawing,

      Est: €50 - €70

      Leeuwen, C. van (1892-1949). (Crucifix). Drawing, black chalk, 9x13 cm., signed "van Leeuwen(?)" in pencil. - AND 5 other (small) drawings, i.a. by J. BECKMANN and S. HENSTRA.

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • Cornelis Gerrit van Leeuwen (1892-1949)
      Mar. 02, 2016

      Cornelis Gerrit van Leeuwen (1892-1949)

      Est: €150 - €200

      De kruisiging rechtsonder get. en gedateerd '47 aquarel 30x32 cm

    • Cornelis van Leeuwen (1892-1949) Drie figuren rond
      May. 08, 2012

      Cornelis van Leeuwen (1892-1949) Drie figuren rond

      Est: €300 - €400

      Cornelis van Leeuwen (1892-1949) Drie figuren rond Christus. Verso met 'Controle etiket afdeling onderwijs en volksontwikkeling'. Zie ook catalogus 'Herdenkingstentoonstellnig Cornelis van Leeuwen 1892-1949, Museum Boymans van 18 febr. tot 26 maart 1950'. Gesigneerd l.o. en gedateerd '48. Aquarel 61x44 cm.

      Vendu Rotterdam
    • CORNELIS VAN LEEUWEN, DUTCH, 1892 - 1949
      Mar. 17, 2011

      CORNELIS VAN LEEUWEN, DUTCH, 1892 - 1949

      CORNELIS VAN LEEUWEN, DUTCH, 1892 - 1949 SKATERS ON THE ICE signed l.l. watercolour, pen and chalk on paper, unframed 14.6 x 20.1 cm. (2)

      Mar. 16, 2011

      Mar. 15, 2011

      Mar. 14, 2011