J. van Leeuwen Sold at Auction Prices

Water colorist

    • J. van Leeuwen, Beachscape Scheveningen
      Apr. 13, 2023

      J. van Leeuwen, Beachscape Scheveningen

      J. van Leeuwen, The Hague. Beachscape Scheveningen with figures. Oil paint on panel. Dimensions: H 20 x W 25.5 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • J. van Leeuwen, Dutch bulb fields
      Oct. 07, 2021

      J. van Leeuwen, Dutch bulb fields

      J. van Leeuwen. 21st century. Dutch bulb fields. Oil paint on panel. Dimensions: H 15 x W 27 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • J. van Leeuwen (werkzame periode 1814-1830)
      May. 25, 2016

      J. van Leeuwen (werkzame periode 1814-1830)

      Est: €1,000 - €1,500

      Schaatsers op de Buitensingel voor de Utrechtse Poort in Amsterdam niet get. aquarel, 32x43,5 cm ------- De Utrechtsepoort was een van de acht toegangspoorten tot Amsterdam en werd gebouwd in 1664, na de aanleg van de Grachtengordel. De poort maakte deel uit van de vestingwerken van Amsterdam en was identiek aan de Weesperpoort en de Muiderpoort. Daardoor kon een vijand er niet uit afleiden op welke plek in Amsterdam hij zich bevond. De poort verving de Derde Regulierspoort die na de stadsuitbreiding binnen de stad was komen te liggen. De stadspoort was gelegen aan de zuidkant van het Utrechtseplein, tegenwoordig het Frederiksplein. De Utrechtsepoort werd gesloopt in 1857/58. De aansluitende brug werd vervangen door een brug ter hoogte van het Westeinde / Van Woustraat. In 1859 startte de bouw van het Paleis voor Volksvlijt (in gebruik genomen in 1864) op de plaats van de afgebroken poort. Sinds 1968 staat hier De Nederlandsche Bank. Bron: Wikipedia.

    • J. van Leeuwen (Dutch, 20th Century)
      Jan. 26, 2014

      J. van Leeuwen (Dutch, 20th Century)

      Est: $400 - $700

      J. van Leeuwen (Dutch, 20th Century), "Repose", oil on wood panel, signed lower right, 20" x 16". Framed.

      New Orleans Auction Galleries