Leendert van Lier Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

    • Leendert Lier (1910-1995) 'Humanity Uprooted (Tsjernobyl)', gesigneerd r.o. en getiteld, gesign
      Apr. 26, 2022

      Leendert Lier (1910-1995) 'Humanity Uprooted (Tsjernobyl)', gesigneerd r.o. en getiteld, gesign

      Est: €100 - €150

      Leendert Lier (1910-1995) 'Humanity Uprooted (Tsjernobyl)', gesigneerd r.o. en getiteld, gesigneerd en gedateerd op verso mei 1986, acryl op karton geplakt op board, 68 x 60,5 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Leendert van Lier 1910-1995
      Sep. 14, 2010

      Leendert van Lier 1910-1995

      Est: €100 - €150

      oil on canvas 60 x 70 cm. Amsterdam canal scene signed on the reverse and 1983

      Boven’s in coop with Douwes Fine Art
    • Lier, Leendert van
      Jun. 08, 2010

      Lier, Leendert van

      Est: €200 - €250

      oil on canvas Amsterdam canal scene signed on the reverse and 1983