Jopie Limburg Sold at Auction Prices

b. 1905 - d. 1991

      • Witte gladiolen in glas; Clematis op blauwe schotel
        May. 07, 2024

        Witte gladiolen in glas; Clematis op blauwe schotel

        Est: €200 - €300

        Witte gladiolen in glas; Clematis op blauwe schotel, 1x aquarel en pastel op papier, 1x aquarel op papier, diverse afm van 39x32 cm en 39x29 cm (met lijst circa: 65x58 cm), beide gesigneerd en gedateerd (rechtsonder) , Jopie Limburg (1905-1991) (2x)

      • Jopie Limburg (1905-1991)
        Oct. 18, 2017

        Jopie Limburg (1905-1991)

        Est: €150 - €200

        Rozen in glazen pot rechtsonder get. aquarel op papier, 39x29 cm

      • Jopie Limburg (1905-1991)
        Oct. 18, 2017

        Jopie Limburg (1905-1991)

        Est: €200 - €300

        Stilleven met witte rhododendron rechtsonder get. en gedateerd '68 aquarel, 65x48 cm

      • Jopie Limburg (1905-1991)
        Dec. 14, 2016

        Jopie Limburg (1905-1991)

        Est: €150 - €200

        Jopie Limburg (1905-1991) Staand naakt rechtsonder get. en gedateerd '56 aquarel, 51x33 cm