Badri Lomsianidze Sold at Auction Prices

b. 1961 -

    • BADRI LOMSIANIDZE (1961)
      Oct. 04, 2018

      BADRI LOMSIANIDZE (1961)

      Est: €200 - €260

      Composición. Acrílico sobre papel. Firmado y fechado en 1999. 32,50x33,50 cms

      Subarna Subastas