Aloysius Johannes Wilhelmus Maria Looijschelder Sold at Auction Prices

Object Artist

    • Louis Looijschelder (1945-) "Voor weer een ander", gesigneerd r.o. en gesig
      Jun. 27, 2023

      Louis Looijschelder (1945-) "Voor weer een ander", gesigneerd r.o. en gesig

      Est: €150 - €300

      Louis Looijschelder (1945-) "Voor weer een ander", gesigneerd r.o. en gesigneerd door Remco Campert l.o., litho, 57 x 76 cm, oplage 104/150

      Veilinghuis Van Spengen
    • Looijschelder, L. (b.1945). "Voor weer een ander".
      Nov. 24, 2016

      Looijschelder, L. (b.1945). "Voor weer een ander".

      Est: €100 - €150

      Looijschelder, L. (b.1945). "Voor weer een ander". Col. silkscreen, 60x80 cm., signed "Louis Looijschelder 1988", titled and "48/150" in pencil. - AND 9 others, i.a. D. CHAN (2x), W. VAN TIJN and G. KANTELBERG (2x). [Coll. ABN AMRO].

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts