Mena Loopuyt Sold at Auction Prices

Painter, b. 1902 - d. 1991

    • Mena Loopuyt (1902-1991) - 2 werken, gouache, 32,5 x 24,5, Straatje in Parijs, gesigneerd en geda
      Oct. 21, 2020

      Mena Loopuyt (1902-1991) - 2 werken, gouache, 32,5 x 24,5, Straatje in Parijs, gesigneerd en geda

      Est: €200 - €400

      Mena Loopuyt (1902-1991) 2 werken, gouache, 32,5 x 24,5, Straatje in Parijs, gesigneerd en gedateerd r.o. '34; board, 26 x 34, Figuren op straat, niet gesigneerd ONLINE ONLY Paintings and decorative arts (closing Wednesday oktober 21 from 19.00)

      Veilinghuis Van Spengen
    • MENA LOOPUYT (NLD/ 1902-1991) Le cirque
      Apr. 05, 2019

      MENA LOOPUYT (NLD/ 1902-1991) Le cirque

      Est: €20 - €30

      MENA LOOPUYT (NLD/ 1902-1991) Le cirque signé et daté 'MENA LOOPUYT. MAI 1932.' (en bas à gauche) gouache sur papier fort 32.3 x 47.2 cm. Exécuté en mai 1932 Signed and dated lower left; gouache on sturdy paper; 12.3/4 x 18.1/2 in.; executed in May 1932. 20-30€ PROVENANCE Michel Seuphor, Paris (don de l'artiste). Collection privée, France (don du précédent).

    • Mena Loopuyt (Dutch 1902-1991)
      Mar. 20, 2018

      Mena Loopuyt (Dutch 1902-1991)

      Est: €1,000 - €1,500

      Figures

      Zuydwal Veilingen
    • Mena LOOPUYT (1902-1991) Rue de banlieue{CR}Huile
      Oct. 15, 2010

      Mena LOOPUYT (1902-1991) Rue de banlieue{CR}Huile

      Est: €120 - €150

      Mena LOOPUYT (1902-1991) Rue de banlieue{CR}Huile sur carton.{CR}Signée en bas à gauche.{CR}24 x 35 cm{CR}