Louis Looyschelder Sold at Auction Prices

b. 1945 -

    • Louis- Anne (Louis Looysschelder (1945) en Anne Boer (1948))
      Jun. 29, 2016

      Louis- Anne (Louis Looysschelder (1945) en Anne Boer (1948))

      Est: €100 - €150

      'Reconstruction', rechtsonder op kunstenaars stempel 'Louis- Anne 1973' get. door beide kunstenaars, in dorso op etiket betiteld en gestempeld, kleurpotloodtekening, 75x85 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Louis-Anne (Louis Looysschelder (1945) en Anne Boer (1948))
      Jun. 29, 2016

      Louis-Anne (Louis Looysschelder (1945) en Anne Boer (1948))

      Est: €100 - €150

      Abstract (3x), tweemaal in potlood get. 'Sam', eenmaal zonder signatuur, 3 zeefdrukken, afmetingen gemiddeld 52x38 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.Message through the Sea', In dorso met kunstenaarsetiket, gedateerd '75, kleurpotlood en lak op papier, 75x90 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

      Jun. 29, 2016

      Est: €300 - €500

      'Sea Triology', in dorso get., gedateerd '75 en betiteld, 3 kleurpotloodtekeningen, elk 75x90 cm. Tentoonstelling: Biennale Internationale d'Art de Menton, Palais de l'Europe. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Louis- Anne (Louis Looyschelder (1945) en Anne Boer (1948))
      Jun. 29, 2016

      Louis- Anne (Louis Looyschelder (1945) en Anne Boer (1948))

      Est: €150 - €250

      'Do you still have illusions' (in 2 delen), beide rechtsonder in potlood get., in dorso op kunstenaarsetiket betiteld en gedateerd '75, 2 kleurpotloodtekeningen, elk 75x90 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

      Jun. 29, 2016

      Est: €150 - €250

      'Sunset', rechtsonder get. door beide kunstenaars op stempel 'Louis-Anne' en in dorso met kunstenaarsetiket, te dateren jaren 70, kleurpotloodtekening, 67x82 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.