Conrad von Lumm Sold at Auction Prices

Architecture painter, Porträtmaler, Painter

    • Conrad von Lumm (1776-1843)
      Dec. 12, 2018

      Conrad von Lumm (1776-1843)

      Est: €300 - €500

      Portret van Pieter Stadnitski (Amsterdam 1798 - Kleef 1843), olieverf op doek, 61x50 cm linksonder get. en gedateerd 1825 Beelddocumentatie RKD Den Haag (afb.nr. 0000380819) Geportretteerde was de zoon van Jan Stadnitski en Geertruijda Brechta Uitenhage de Mist. Hij trouwde in 1820 met Engelina Johanna Adriana toe Laer (1799-1872). Pieter is een achterkleinzoon van Daniel Stadtnitski (1695), zoals genoemd in: De Indo-Europeesche families in Nederlandsch-Indië door Mr. P.C. Bloys van Treslong Prins.-07-1930. Pieter Stadnitski was officier der cavalerie.