Frans van Luppen Sold at Auction Prices

Landscape painter

    • painting oil on canvas - Chemin a Genck - signed VAN LUPPEN Frans
      Mar. 07, 2021

      painting oil on canvas - Chemin a Genck - signed VAN LUPPEN Frans

      Est: €200 - €300

      Tableau HST -Chemin à Genck- signé *VAN LUPPEN F.* (Frans) (Anvers. 1838 - St-Jose-ten-noode. 1899) 50x88cm cadre doré (acc) painting oil on canvas - Chemin a Genck - signed VAN LUPPEN Frans

      Monsantic.com
    • "Frans Van Luppen(1834-1899)"Bateaux de pêche au clair de lune
      Jun. 05, 2018

      "Frans Van Luppen(1834-1899)"Bateaux de pêche au clair de lune

      Est: €300 - €400

      Huile sur toile.Signé en bas à droite.

      Brussels Art Auctions
    • VAN LUPPEN Frans (1838-1899). Huile sur toile
      Jun. 18, 2013

      VAN LUPPEN Frans (1838-1899). Huile sur toile

      Est: €1,200 - €1,600

      VAN LUPPEN Frans (1838-1899). Huile sur toile "Vachers et leur troupeau au bord de l'eau". Monogrammé en bas à gauche F.V.L. pour Frans Van Luppen et daté 1859. Ecole belge. Dim.:45.5x69.5cm.

    • VAN LUPPEN FRANS (1838 - 1899) negentiende-eeuws
      Sep. 27, 2012

      VAN LUPPEN FRANS (1838 - 1899) negentiende-eeuws

      VAN LUPPEN FRANS (1838 - 1899) negentiende-eeuws olieverfschilderij op paneel met een typisch animalierthema : 'Koeien in landschap' - 22 x 28 getekend en gedateerd 1863 English Text: 19th Cent. oil on panel-signed & dated

      DVC
    • Schilderijen Veilingdag
      Nov. 30, 2011

      Schilderijen Veilingdag

      Schilderijen Veilingdag VAN LUPPEN FRANS (1838 - 1899) negentiende-eeuws olieverfschilderij op paneel met een typisch animalierthema : 'Koeien in landschap' - 22 x 28 getekend en gedateerd 1863

      DVC