Hans Peter Nagtegaal Sold at Auction Prices

Sculptor, Glass painter

    • Hans Peter Nagtegaal (1944-) Toscaanse binnenplaats, gesigneerd e
      Apr. 25, 2023

      Hans Peter Nagtegaal (1944-) Toscaanse binnenplaats, gesigneerd e

      Est: €200 - €400

      Hans Peter Nagtegaal (1944-) Toscaanse binnenplaats, gesigneerd en gedateerd r.o. 1990, aquarel, 45,5 x 60,5 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976
      Jan. 12, 2023

      Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976

      Hans Peter Nagtegaal. 1944 - . Houtwal Eursinge 1976. Oil on canvas. Dimensions: H 34 x W 62 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Hans Peter Nagtegaal (1944)
      Mar. 02, 2016

      Hans Peter Nagtegaal (1944)

      Est: €300 - €400

      'Stallen Paleis Het Loo' 'Hotel Nieland Apeldoorn' beide rechtsonder get. en gedateerd resp. 1984 en 1985 2 aquarellen 43x53 cm en 26x37 cm