Hans Helge Nielsen Sold at Auction Prices

    • Hans Helge Nielsen (f. 1942)
      Nov. 06, 2022

      Hans Helge Nielsen (f. 1942)

      Figurer i metafysisk landskab, olie på lærred, signeret og dateret 1987 på bagsiden, 40 x 33/CD

      Svendborg Auktionerne ApS
      Oct. 15, 2022

      Hans Helge Nielsen (f. 1942)

      Est: kr250 - kr500

      Svendborg Auktionerne ApS
    • Hans Helge Nielsen: Composition. Signed Hans Helge
      Oct. 06, 2009

      Hans Helge Nielsen: Composition. Signed Hans Helge

      Est: - €135

      Hans Helge Nielsen: Composition. Signed Hans Helge Nielsen 1990. Mixed media on paper. Sheet size 106 x 78 cm.

      Bruun Rasmussen Auctioneers
      Sep. 15, 2009

      Est: - €200

      Bruun Rasmussen Auctioneers
      Sep. 15, 2009

      Est: - €200

      Hans Helge Nielsen: Composition. Signed Hans Helge Nielsen 1987. Mixed media on paper. Visible size 58 x 41 cm.

      Bruun Rasmussen Auctioneers