Maria van der Voort Nourney Sold at Auction Prices

Still life painter, Flower painter

    • Maria van der Voort in de Betouw-Nourney (1856-1923)
      May. 25, 2016

      Maria van der Voort in de Betouw-Nourney (1856-1923)

      Est: €5,000 - €7,000

      Mand met rozen en clematis in het midden, op label aan de mand, get. en gedateerd 1885 olieverf op doek, 78x65 cm

      May. 25, 2016

      Est: €3,000 - €5,000

      Pioenen en papavers in een vaas linksonder get. olieverf op doek, 77x63,5 cm Herkomst: - Veiling Christie's, New York NY, USA, 23 Oktober 1996, lotnr 106, 'Still life with peonies' - Voorheen bij Simonis en Buunk Kunsthandel, Ede. - Thans uit particulier bezit.