Friedrich Novak Sold at Auction Prices

    • Novak, Franz
      Dec. 04, 2021

      Novak, Franz

      Novak, Franz 1885 Wien - 1973 Wien Früchtestillleben. Signiert. Öl/Holz, 7 x 10 cm.