Albert Louis Oger Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

      • Albert Louis Oger (1886-1947)
        Aug. 31, 2016

        Albert Louis Oger (1886-1947)

        Est: €200 - €300

        Duinheuvels' (1933) Landschap Meyendel (1937). beide get. en in dorso adres van de kunstenaar: Laan van Nieuw Oost Indië Den Haag. 2x olieverf op doek waarvan 1 zonder lijst 48x63 cm en 60x75 cm

        Aug. 31, 2016

        Albert Louis Oger (1886-1947)

        Est: €200 - €300

        Landschap Dorp Boerderij ed. alle gedateerd en 1 met datering 1926 6 aquarellen circa 20x30 cm

        Aug. 31, 2016

        Albert Louis Oger (1886-1947)

        Est: €150 - €180

        Elf uurtje Jongen met pet in de hand. beide get. en gedateerd 1917 2 aquarellen285x17 cm

        Aug. 31, 2016

        Albert Louis Oger (1886-1947)

        Est: €150 - €180

        Elegante dame aan een bar Met pijl en boog. beide get. 2 aquarellen305x215 cm en 315x19 cm

        Aug. 31, 2016

        Albert Louis Oger (1886-1947)

        Est: €150 - €250

        Florence Gracht Thorn Dorp Kasteel Figuren op straat alle get. een aantal met datering 1926 1934. 6 aquarellen circa 14x20 cm

        Aug. 31, 2016

        Albert Louis Oger (1886-1947)

        Est: €150 - €250

        Landschap Zee Haven Rotskust Park ed. alle get. een aantal gedateerd 1915 1926. waarvan 1 in dorso met adres van de kunstenaar: Vondelstraat Den Haag en Laan van Nieuw Oost Indië. 7 aquarellen circa 13x22 cm

        Aug. 31, 2016

        Albert Louis Oger (1886-1947)

        Est: €200 - €250

        'Huizen aan 't water te Gouda' (1932) 'Port Coton Belle Ile en Mer' beide get. olieverf 62x47 cm en aquarel 62x47 cm