Liesbeth Pallesen Sold at Auction Prices

b. 1955 -

    • Liesbeth Pallesen (1955)
      Oct. 18, 2017

      Liesbeth Pallesen (1955)

      Est: €150 - €250

      Liesbeth Pallesen (1955) 'Schoon dichtbij' gesigneerd (aan onderkant jurk) brons, 11,5x32x26,5 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren.