Antonius Josephus Pape Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, Etcher, b. 1916 - d. 2003

    • Pape, Ton (1916-2003). (Geometrical composition).
      Nov. 21, 2024

      Pape, Ton (1916-2003). (Geometrical composition).

      Est: €60 - €80

      Pape, Ton (1916-2003). (Geometrical composition). Watercolour, 50x33 cm., signed "Ton Pape '76" in lower right corner, under passepartout (scratch in right margin). - AND 4 gouaches by Gerard PRINS, all signed and dated ''78".

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • PAPE Ton (1916-2003)
      Jun. 30, 2022

      PAPE Ton (1916-2003)

      Est: €100 - €150

      Huile sur toile signée Ton Pape "Composition". 120x99 cm

      Hotel des vente Legros
    • PAPE Ton (1916-2003)
      Jun. 30, 2022

      PAPE Ton (1916-2003)

      Est: €100 - €150

      Huile sur toile signée Ton Pape "Composition". 60x74 cm

      Hotel des vente Legros
    • PAPE Ton (1916-2003)
      Jun. 30, 2022

      PAPE Ton (1916-2003)

      Est: €75 - €100

      Huile sur toile signée Ton Pape "Paysage". 66x94 cm

      Hotel des vente Legros
    • Ton Pape (Rijswijk 1916 - 2003 Den Haag), Abstract composition, 20e eeuw.
      Mar. 17, 2022

      Ton Pape (Rijswijk 1916 - 2003 Den Haag), Abstract composition, 20e eeuw.

      Est: €80 - €120

      Oil on canvas, not signed. Meas. 100 x 70 cm.

      Goudwisselkantoor Veilingen
    • Ton Pape (Rijswijk 1916 - 2003 Den Haag), A lot comprising (3) various paintings, abstract compositions, 20th century.
      Mar. 17, 2022

      Ton Pape (Rijswijk 1916 - 2003 Den Haag), A lot comprising (3) various paintings, abstract compositions, 20th century.

      Est: €150 - €200

      Oil on canvas, not signed. Meas. 40 x 30 cm.

      Goudwisselkantoor Veilingen
    • Ton Pape (1916-2003) - compositie 37 - 1972
      Mar. 26, 2020

      Ton Pape (1916-2003) - compositie 37 - 1972

      Est: €400 - €600

      Ton Pape (1916-2003) - compositie 37 - acryl op doek - 50x60 cm - verso gesigneerd en gedateerd 1972

      SION Auctions
    • Ton Pape (1916-2003) - abstracte compositie
      Mar. 26, 2020

      Ton Pape (1916-2003) - abstracte compositie

      Est: €800 - €1,200

      Ton Pape (1916-2003) - abstracte compositie - acryl op doek - 120x100 cm - gesigneerd

      SION Auctions
    • Ton Pape (1916-2003) - Nettie
      Mar. 26, 2020

      Ton Pape (1916-2003) - Nettie

      Est: €800 - €1,200

      Ton Pape (1916-2003) - Nettie - olieverf op doek - 120x60 cm - gesigneerd

      SION Auctions
      Mar. 26, 2020

      Est: €400 - €600

      SION Auctions
    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €200

      Compositie (6x) alle (in dorso) get. en dateringen 1974 6 inkttekeningen, circa 20x12 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €180

      'Compositie nr. 15a' (1972), Geometrische compositie in zwart wit (1971) beide (in dorso) get. 2 inkttekeningen, 25,5x55 cm en 26x45 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €200

      Verkeer (2x), Abstract stadsgezicht waarvan 2 get. 3x olieverf/gemengde techniek op board, waarvan 1 zonder lijst, diverse afm.

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €200

      Compositie (2x) waarvan 1 get. 2x olieverf op board, 40x40 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €200

      'Stedelijk' (2x) beide rechtsonder get. 2x olieverf op board, 33x32 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €200 - €300

      'Compositie I' in dorso get. en gedateerd '72 acryl op doek, 60x60 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €200 - €300

      'Compositie nr. 18' in dorso get. en gedateerd '72 acryl op doek, 68x88 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €200 - €300

      'Compositie nr. 25' in dorso get. en gedateerd '72 acryl op doek, 69x89 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €200 - €300

      'Compositie nr. 29' in dorso get. en gedateerd '72 acryl op doek, 69x89 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €200

      Kerkzuilen rechtsonder get. 'Tonny Pape' en gedateerd '39 olieverf op doek, 79x59 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €200 - €300

      Abstracte figuren rechtsonder get. olieverf op doek, 49x39 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €250

      Compositie (4x) get. en dateringen 1975. In dorso adres van de kunstenaar 'Rijklof van Goensstraat Den Haag' 4 aquarellen, circa 45x30 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €180

      Compositie (2x) beide rechtsonder get. en gedateerd resp. '76 en '81 2 aquarellen, 40x63 cm en 46x36 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €180

      'Compositie nr. 25' rechtsonder get. en gedateerd '76 aquarel, 67x36 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €200

      Compositie (3x) alle get. en dateringen 1980 en 1981. In dorso adres van de kunstenaar 'Rijklof van Goensstraat Den Haag' 3 aquarellen, 44x34 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Mar. 08, 2017

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €200 - €300

      Huizenstudie rechtsonder get. olieverf op doek, 59x48 cm Herkomst: De werken van Ton Pape in deze veiling, de kavels 244 t/m 259, zijn afkomstig uit familiebezit. --------------- Antonius Josephus (Ton) Pape (Rijswijk 1916-2003) kreeg zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij maakte figuratieve én abstracte voorstellingen, hij tekende en aquarelleerde, maar hij heeft tevens boeken geà¯llustreerd, stoffen ontworpen en daarnaast ook nog gecomponeerd. Het figuratieve werk van Ton Pape bestaat grotendeels uit landschappen, stadsgezichten en (zelf)portretten. In zijn landschappen -veelal gefantaseerde duingezichten en bosranden- zoekt hij de leegte. In zijn portretten beperkt hij zich tot het essentiële. Details ontbreken in het werk van Ton Pape, hij 'componeert' zijn voorstellingen met behulp van kleurvlakken. Ook in zijn abstracte werken zijn de kleurvlakken terug te vinden. Sommige van deze werken zijn symmetrisch van opzet, andere ogenschijnlijk willekeurig van vorm, als vlammen of willekeurig groeiende planten. Pape was lid van Pulchri Studio en de Haagse Kunstkring.

    • Ton Pape (1916-2003)
      Jul. 13, 2016

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €300

      Abstracte compositie (4x) waarvan 2 get. 4x acryl op doek, waarvan 1 zonder lijst, circa 50x60 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Jul. 13, 2016

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €300 - €400

      Drie figuren niet get. olieverf op doek, 49x39 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Jul. 13, 2016

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €200 - €300

      Abstract in groen en oranje niet get. acryl op doek, 60x120 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Jul. 13, 2016

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €150 - €300

      'Compositie nr. 22', en Geometrische compositie waarvan 1 get. 2x acryl op doek, 99x59 cm en 100x70 cm

    • Ton Pape (1916-2003)
      Jul. 13, 2016

      Ton Pape (1916-2003)

      Est: €200 - €300

      Geometrische compositie linksonder get. en gedateerd '96. In dorso het adres van de schilder 'Rijklof van Groenstraat Den Haag'. acryl op doek, 120x100 cm

    • Antonius Josephus (Ton) Pape (1916-2003)
      Jul. 13, 2016

      Antonius Josephus (Ton) Pape (1916-2003)

      Est: €200 - €300

      'Compositie' rechtsonder get. en in dorso get. en gedateerd 1990. Tevens het adres van de schilder 'Rijklof van Groenstraat Den Haag'. acryl op doek, 69x99 cm

    • Ton Pape
      Jun. 11, 2012

      Ton Pape

      (Rijswijk 1916 - 2003) - Compositie nr. 27 - Signed, titled and dated 1976 on the reverse - Oil on canvas, 100.5 x 60.2 cm

      AAG Auctioneers
    • Anthonius Josephus (Ton) Pape Rijswijk 1916 - Den
      Dec. 02, 2009

      Anthonius Josephus (Ton) Pape Rijswijk 1916 - Den

      Est: €800 - €1,000

      Anthonius Josephus (Ton) Pape Rijswijk 1916 - Den Haag 2003 a) Groenmarkt in Den Haag Gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 50 x 70 cm. b) Huizen achter de Scheveningse duinen Gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 50 x 60 cm. c) Afbraak huizen in de Schilderswijk Gesigneerd r.o. Pastelkrijt, 38 x 29 cm. (3x)

      AAG Auctioneers
    • Ton Pape (1916-2003) Compositie. Gesigneerd.
      May. 12, 2009

      Ton Pape (1916-2003) Compositie. Gesigneerd.

      Est: €100 - €150

      Ton Pape (1916-2003) Compositie. Gesigneerd. Gemengde techniek 61x45 cm.

      Vendu Rotterdam