Erik Edward Pape Sold at Auction Prices

Painter, Etcher

    • Erik Pape (1942)
      Dec. 16, 2015

      Erik Pape (1942)

      Est: €300 - €400

      'Pont des Arts' in dorso get. en gedateerd 1997 olieverf op doek, 100x115 cm Herkomst: Galerie Maurits van de Laar, Herderstraat Den Haag

    • Erik Pape (1942)
      Nov. 11, 2015

      Erik Pape (1942)

      Est: €400 - €600

    • Erik Pape (1942)
      Nov. 11, 2015

      Erik Pape (1942)

      Est: €400 - €600

      'Notre Dame' in dorso get. en gedateerd 1997 olieverf op doek, zonder lijst, 100x115 cm Herkomst: Galerie Maurits van de Laar, Herderstraat Den Haag

    • Erik Pape (Roosendaal en Nispen 1942)
      Oct. 14, 2013

      Erik Pape (Roosendaal en Nispen 1942)

      Erik Pape (Roosendaal en Nispen 1942) Untitled - Signed and dated 4 1993 on the reverse side - With studio stamps on the stretcher - Oil on canvas, 99.8 x 150 cm - Provenance: - Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

      AAG Auctioneers