Clara Paul Sold at Auction Prices

Water color painter

      • lot of 7 Native American Lot of Pottery
        Nov. 10, 2018

        lot of 7 Native American Lot of Pottery

        Est: $100 - $400

        Native American lot of seven pottery pieces. Measures: 3'' H to 5'' H Marked: Belva S.Dorothy Paul. Marie Santa Clara.

        Fidelity Estate Services
      • WEERTS, Paul – Cort begryp van't wonderlijck leven der H. moeder Clara
        Oct. 06, 2018

        WEERTS, Paul – Cort begryp van't wonderlijck leven der H. moeder Clara

        Est: €240 - €360

        WEERTS, Paul – Cort begryp van't wonderlijck leven der H. moeder Clara In-12°, 233, [3] pp, met gegraveerde titel en 12 fijne kopergravures van BOUTTATS, Sallaert en Dannoot. Oude band in vol kalfsleder, rug versierd met goud, voorste scharnier zwak, gemarmerde schutbladen. Ex libris Frédéric Pény. Ref. BCNI 10396 Bijgevoegd: [BARTHOLOMAEO Pisano - Cornelis THIELMANS. Wercken der salighen ghesellen van S. Franciscus ende me-susteren van S. Clara ... Antwerpen, Hieronymus Verdussen, 1622]. In-8°, 621, [13] pp, pp 3-14. Met 7 portretten in kopergravure. Ontbreekt gegrav. titelpagina, watervlekken, kleine wormgaatjes, scheur in pp 529/530. Oude perkamenten band. Ref. BCNI 7011 (samen: 2 vols.)

        Auctions Van de Wiele