Karel Pekárek Sold at Auction Prices

Illustrator

    • Karel Pekárek  (1917-?)  ALPSKÉ MOTIVY, 1944.
      Nov. 09, 2013

      Karel Pekárek  (1917-?)  ALPSKÉ MOTIVY, 1944.

      Est: Kč600 - Kč1,200

      Karel Pekárek  (1917-?)  ALPSKÉ MOTIVY, 1944. Devět dřevorytů na hedvábném papíře, každý 88x157 mm, některé sign. a dat. tužkou „Pekárek 44", resp. v tisku monogramem „P". Paspartováno. Karel Pekárek  (1917-?)  ALPSKÉ MOTIVY, 1944. Devět dřevorytů na hedvábném papíře, každý 88x157 mm, některé sign. a dat. tužkou „Pekárek 44", resp. v tisku monogramem „P". Paspartováno. Karel Pekárek  (1917-?)  ALPSKÉ MOTIVY, 1944. Devět dřevorytů na hedvábném papíře, každý 88x157 mm, některé sign. a dat. tužkou „Pekárek 44", resp. v tisku monogramem „P". Paspartováno.

      Auction House Zezula